8 Aralık 2013 Pazar

Yeni Yıl Hediye Kutusu

Yeni yıla 3 hafta kaldı. Ben de bu yeni yılda bir hediye kutusu hazırlamak istedim. Küçükken yeni yılda aldığım hediye kutusundan esinlenerek hazırladım bu kutuyu. Sovyet rejimi döneminde yaşadığımız yıllarda, yeni yıl büyük coşkuyla kutlanırdı. Çocuklara yönelik eğlence gösterileri düzenlenirdi. Küçük yaşta olan çocuklar Noel Babayla birlikte şarkılar söyler, dans ederlerdi. Eğlence sonunda, içi tatlılarla dolu bir kutu dağıtılırdı herkese. Aşağıda öyle partide kuzenimle birlikte çektirdiğim fotoğrafımı paylaştım. Bahsettiğim tatlı kutusu da elimde :)

Kutuyu yapmak için zamanım olmadığından çok fazla hazırlanamadım. Hazır malzemeler kullanarak bu çalışmayı ortaya çıkardım. Evlerin bıçak izleriniağaçların şablonunu bu linklerden indirdim. Diğer kısımlarını beyaz kağıda çizerek çıkardım. Boş kutu hazırlamak yerine, içini çocukların sevdiği şekerler ile doldurdum. Tabiki ufak bir video da çektik.
Yeni yılın size ve sevdiklerinize güzel günler getirmesi dileğiyle, Mutlu Yıllar!
4 yorum:

 1. Ne güzel bir kutu olmuş yine, merakla takip ediyoruz

  YanıtlaSil
 2. gördüğüm en güzel hediye kutusu. bravo size.

  YanıtlaSil
 3. müthiş!! ellerinize sağlık..her post ayrı bi heyecan..yaratıcığınıza zaten hayranım da,çizginize olan hayranlığım bir başka..

  YanıtlaSil
 4. çok güzel bir hediye olmuş biri hediye etse ne güzel olurdu çok mutlu olurdum...

  YanıtlaSil